Bleach Fani, bleach characters mugen,bleach anime

Bleach Anime, Bleach mugen, http://www.bleachfani.pun.pl/

#1 2010-04-22 18:27:18

 Hitsugaya

Przybysz

Zarejestrowany: 2010-04-19
Posty: 12
Punktów :   

Tōshirō Hitsugaya 日番谷 冬獅郎

Tōshirō Hitsugaya (jap. 日番谷 冬獅郎, Hitsugaya Tōshirō) – postać występująca w mandze i anime Bleach. Jest on dowódcą 10 dywizji w Gotei 13.
Tōshirō Hitsugaya jest najmłodszym dowódcą w Soul Society, nazywanym także "genialnym dzieckiem". Ichimaru stwierdził, że jest on jednym z wcieleń odradzającego się co kilka stuleci strażnika niebios. Ma krótkie, białe włosy, które zwracają na siebie uwagę, zwłaszcza w świecie żywych. Nosi standardowy uniform dowódcy, bez żadnych dodatków.
Hitsugaya jest niezwykle dojrzały i poważny jak na swój wiek. Nie cierpi wszystkiego co dziecinne. Ponadto jest silnie związany z Momo Hinamori, swoją przyjaciółką z dzieciństwa . Hitsugaya nie znosi gdy inni zwracają się do niego bez szacunku. Jest bardzo sumienny.

Zanpakutō
Jego broń to Hyōrinmaru (氷輪丸, Lodowy krąg) - najpotężniejszy zanpakutō wykorzystujący siłę lodu. Zapieczętowany wygląda jak zwykła katana (z wyjątkiem tsuby, która ma kształt czteroramiennej gwiazdy).
Shikai
Jego moc uwalnia się gdy Hitsugaya wypowiada słowa Spocznij na zamarzniętych niebiosach, Hyōrinmaru (霜天に坐せ氷輪丸, Sōten ni zase, Hyōrinmaru). Do jego możliwości należy kontrolowanie lodu i wody. Dzięki niemu Hitsugaya może stworzyć lodowy twór przypominający kształtem smoka, który zamraża wszystko z czym się zetknie.
Bankai
Forma bankai nazywa się Daiguren Hyourinmaru (jap. 大紅蓮氷輪丸, Wielki karmazynowy Hyourinmaru). Przy jej użyciu tworzą się lodowe skrzydła, a wokół ramienia i ostrza miecza lodowy smok. Za plecami Toushirou pojawiają się trzy "kwiaty", które wyznaczają czas, przez jaki Hitsugaya może korzystać z tej formy. Kiedy wszystkie kwiaty znikną, bankai rozpada się. Jest to spowodowane młodym wiekiem i nie tak dużym, jak w przypadku innych dowódców, doświadczeniem w walce.
W obrębie Bankai dysponuje on potężnym atakiem Sennen Hyourou (jap. 千年氷牢, dosł. "Lodowe więzienie tysiaca lat"). Dookoła przeciwnika pojawiają się słupy lodu, a następnie go miażdżą. Inne ataki to- "Ryuosenka" (Kwiat smoczego gradu)- pozwala na zamrożenie i roztrzaskanie oponenta ugodzonego mieczem, Guncho Tsurara (Gromada sopli lodu)- materializują się ogromne, ostro zakończone soble wymierzone w przeciwnika, "Hyouten Hyakkasou"- z ogromnej, jaskrawej dziury spada śnieg, który dotykając kogokolwiek zamraża go. W efekcie, gdy opadnie sto płatków śniegu, możemy podziwiać ogromną kolumnę lodowych kwiatów.

Offline

 
http://www.bleachfani.pun.pl/

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
wałki pe 300 wczasy dla seniora nad morzem fcm sagaonaruto